Özellikle yaz aylarında tercih edilen klimalar sıcak havalardan bir nebze de olsa rahatlamamız açısından tercih edilmektedir. Ege ve Akdeniz bölgesinde sıklıkla kullanılan klimalar zamanla yaz aylarında ülkemizin birçok şehrinde kullanım oranı artmış bir cihazdır. Gerekli talimatlara uygun kullanılmadığı ve bakımları ihmal edildiği sürece beklenen performans klimadan alınmamaktadır. Acil klima servisi alından faaliyet gösteren firmamıza klimanızın her türlü sorunu için talep oluşturabilirsiniz.

Klima kullanım talimatlarına ne derece uyulursa beklenen verim de o derece yüksek olacaktır. Neme göre ayarlanan sıcaklık ve soğukluk ayarına dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde kısa bir süre içerisinde klimanız arızaya geçecektir. Klimanızın montajından, bakım ve arızasından sorumlu firma tercihi de çok önemlidir. Alanında uzman olarak hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Klimanızın daha sağlıklı bir sıcaklık ya da soğukluk verebilmesi için ortamın büyüklüğü de önemlidir. split klimalar daha küçük alanlar için ideal iken multi split klimalar ise daha geniş alanlar için uygundur. İç ve dış mekân için ayrı ayrı tasarlanan klimaların gücü de buna göre ayarlanmaktadır. Klimalar gerekli bir özen ile kullanıldığı sürece verimli çalışan elektronik cihazlar arasındadır. Size düşen temizliğini ihmal etmediğiniz sürece istenilen performansta çalışıp arızaya neden olmaz. Hem ısınma hem de serinleme ihtiyacınızı aynı anda size sunan klimalar tercih ve uygun ortama göre seçilirse uzun yıllar kullanım imkânı sunar.

Klima Servisi

Klima servisi alanında hizmet veren firmamızın sıkça karşılaştığı sorunlar birisi de gerekli ısıyı ya da serinliği vermemesi ya da yüksek elektrik faturalardır. Ülke olarak yüksek fatura ödememek için birçok cihazı sürekli açıp kapatma yaparız. İhtiyacımızı karşılayana kadar açık olan cihazlar ihtiyacımız bitince kapatılır. Aslında son derece yanlış bir uygulamadır. Cihaz ne kadar çok açılıp kapatılırsa daha çok enerji sağlayacaktır. Bu da zamanla istenilen performansın verilmemesine neden olacaktır. Aynı zamanda birden kapatılıp tekrar açılan klimalar elektrik tüketimini de arttıracaktır. Belli bir derece duran klima sürekli çalışacağı için elektrik tüketiminde birden azalma ya da çoğalma olmayacaktır. Klima servisi olarak hizmet verirken müşterilerimizin her türlü sorularına cevap vermek isteriz. Yanlış bir kullanımdan kaynaklı bir arıza olmaması sebebiyle gerek sözlü gerek görsel olarak bilgilendirmeler yaparız. Bu şekilde de oluşacak arıza engellenmiş olur.

Acil Klima Servis Hizmetleri

Klima yaygın olarak yaz aylarının sıcak günlerinde kullanılacağı için arıza vermemesi çok önemlidir sıkça arıza veren bir cihaz olmamakla beraber ansızın bozulması durumunda tercih edeceğiniz firma da önemlidir. Garanti kapsamında iken garanti hizmeti sunabilecek sizden ekstra ücret istemeyecek firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede hatta beklenilmeyecek seviyede tutmaktadır. Garanti kapsamında olan klimanızın garanti dışına çıkan bir arızası varsa öncelikle sizin onayınızı alarak işlerine devam eder. Emrivaki hizmetten uzak duran firmamızın asıl hedefi var olan müşteri kitlesini koruyarak arttırmaktır. Acil klima servisi hizmeti için de firmamızdan asla çekinmemelisiniz. 7 gün 24 saat hizmet verebilecek firmamız mağduriyetinizi kısa sürede gidermeyi hedefler.

Firmamız için bulunduğunuz yerin hiçbir önemi yoktur. Nerede olursanız olun firmamız size söz verdiği zamanda gelerek mağduriyetinizi sonlandıracaktır. Bize ulaşan her müşteri oldukça önemlidir. Kimse zor durumda olmadığı sürece vakitli vakitsiz hiç firmayı rahatsız etmek istemez. Firmamızı arayan her müşterinin taleplerini gidermek firmamız için önemlidir. Büyümemize ve daha kurumsal hizmet vermemize öncülük eden müşterilerimiz firmamız için değerlidir. Firmamıza ulaştığınızda tarafınıza kısa sürede ulaşan ekiplerimiz arızanızı anında tespit edip sizin onayınızın durumunda müdahale edeceklerdir. Her türlü arıza ve bakım sorunlarınıza ekonomik çözümler sunan firmamızdan memnun kalmamanız mümkün değildir. Acil klima servisi hizmeti konusunda müşterilerimizden tam not alan firmamız tavsiye ve tercih edilen firma konumuna gelmiştir. Klima ile ilgili her türlü hizmette sunduğumuz kalite asla tartışılamaz. Her zaman firma olarak yaptığımız hizmetin arkasında oluruz. Herhangi bir firma kaynaklı bir hatamız olduğunda da yine firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Klimanızı kontrol ederek yapılan hatalar yine firmamızın uzman çalışanları tarafından giderilecektir. Bazı klima tamir ve bakımları yerinde yapılamaz. Bu durumda işletmemize gelen klimanızın tüm işlemleri en kısa sürede bitirilip tarafınıza getirilmektedir. Firmamızda hizmet veren her çalışanımız belli bir deneyime sahip bu konuda da eğitimlerini tamamlamış kişilerdir. Kullanılan her malzememiz birinci sınıf kalitede ve orijinaldir. Firmamızın müşterileri her zaman en iyi hizmeti hak etmektedir. Firmamız bunun bilincinde hizmet verdiği için de sizi bu haktan asla mahrum bırakmaz.

28

32