Klima Montajı

Klima montaj servisi olarak İstanbul bölgesinde kullanmakta olduğunuz klimalarınıza montaj hizmeti sunmakayız.Tüm marka klimalara sunmakta olduğumuz montaj hizmetleri garanti kapsamı altında olarak güvence sağlamaktadır.

Klima Montajı işi bilen sınıfında uzman kadro tarafından yapılması gereken bir işlemdir.Aksi durumda Su akıtma verimli soğutmama gibi problemler ile sizleri karşı karşıya getirebilmektedir.Klima Montaj işlemi yapılmadan önce doğru keşif ile klimalarınızın takılacağı yerin önemi soğutma açısından önemlidir.Doğru yere yapılan klima montajı klimanızın daha verimli soğutmasını sağlayacaktır.

klima montajı

Uzun yıllardır kullanmakta olduğunuz klimalarınızın bakımlarını her yıl düzenli olarak yaptırmalısınız.Bakımı yapılmamış olan bir klima solunum yollarınıza ciddi zararla verebilmektedir.Klima Söküm takım esnasında bakımlarınızı yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.Klima Söküm işlemi yapıldıktan sonra klima cihazınız atölyeye alınarak ağır bakımları yapılır ve daha sonradan klima montaj işlemi sağlanır.Böylece klimalarınızın çalışma performansı ilk gün ki verimli olur.

Kullanmakta olduğunuz klimalarınıza bakım yaptırmadığınız takdirde su tavasında oluşabilecek tozlar zaman ile çamurlaşır ve su giderini tıkar.Bu sebepten dolayı cihazınızda su akıntısı ve pis koku meydana gelir.Klimalarınızın daha temiz bir hava verebilmesi için bakımarını yaptrımanız gerekir.

Klimam Ses Yapıyor

Klimalarınızın fan motoru zamanla tozdan dolayı çamurlaşır ve bu problemden dolayı salgı yapar.Bu salgı fanın devirsiz dönmesinde sebep olur ve fanın motoruna zarar verir.Fan motoru zarar görmesi durumunda fan sartılmalı dönmeye başlar ve iç üniteden ses gelmesinde sebep olur.Bu ses gelmeye başlamadan önce sizlerin yapması gereken klimlarınızın bakımını yaptırmaktır.

Klima montajı yapılırken iç ünite sacı tam terazide asılmadı durumda iç motorun fanı dönmeye başladığında cihazınızda tütreşim meydana gelir ve ses meydan çıkmış olur.

Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamanız için yapmanız gereken Klima montaj işlemini ve klima bakımı işlemini işi bilen servislere yaptırmanız yeterli olacaktır.


Call Now ButtonServisi Arayın